Auto Palace Brno s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI OUTLANDER

Záruka 5 let


MITSUBISHI OUTLANDER

Mitsubishi Outlander je výborným společníkem na dlouhých cestách. Díky unikátnímu systému pohonu 4x4 využijete potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí nejen ve městě, ale i v odlehlých koutech přírody. Vyspělé technologie zaměřené na komfort a bezpečnost Vás pak spolehlivě ochrání při zdolávání všech obtížných jízdních podmínek.

 

SUV Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4x4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.Zkušenosti řidičů Outlander

Kateřina Janíková, Rožnov pod Radhoštěm

Jak dlouho vlastním Outlander?
Auto vlastním od listopadu 2015.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi?
Pro jeho koupi jsme se rozhodli po předchozí zkušenosti s autem podobného charakteru Peugeot 4007. Naše priority zůstaly stejné. Protože žijeme v horské oblasti Beskyd, pohon 4 x 4 je důležitý. SUV nabízí lepší výhled a hlavně pohodlnější nastupování a vystupování. Možnost 7 místného provedení rovněž velmi oceňujeme a využíváme (u tohoto modelu velmi pohodlně zpracováno s jednoduchou instalací). Objem zavazadlového prostoru je ideální pro 4- člennou rodinu na dovolenou.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji?
U tohoto auta jsme očekávali zejména v zimním provozu jistotu na vozovce za různých nepříznivých podmínek, což se nám po letošním zimním provozu potvrdilo. Oceňujeme rovněž kvalitní odhlučnění a odpružení.

Jak vůz využívám?
Vůz využíváme každodenně do zaměstnání, cesty na letní dovolené i na hory.