Auto Palace Brno s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


DÍKY MITSUBISHI ZA SKVĚLÝ BONUS AŽ 130 000 Kč!

Díky Mitsubishi za skvělý bonus až 130 000 Kč!

ŠIROKÁ NABÍDKA KVALITNÍCH VOZŮ MITSUBISHI
JIŽ OD 239 850 KČ, NYNÍ S BONUSEM AŽ 130 000 KČ!

SPOLEHLIVÝ SPACE STAR
Již od 239 850 Kč

Space Star

Nové Mitsubishi Space Star je jedinečnou volbou pro cestování automobilem ve výjimečné formě a bez jakýchkoliv kompromisů, a to v tak důležitých parametrech jako jsou bezpečnost, jízdní vlastnosti nebo pohodlí. Nastupte do nového Mitsubishi Space Star a odhalte opravdové potěšení z jízdy!

 

Paket SPORT

Paket NAVI
 

 

VŠESTRANNÉ ASX
Již od 395 000 Kč

ASX

Nové Mitsubishi ASX je přesně šité na míru Vašemu životu – přináší nový svěží dynamický design a pyšní se moderními technologiemi a výbavou, která uspokojí i ten nejaktivnější životní styl. Ženy na něm ocení zejména asistent rozjezdu do kopce, jenž zabraňuje nechtěnému couvnutí vozidla, nebo parkovací kameru, která poskytne perfektní přehled o dění za vozidlem.

Paket SPORT

Paket SPORT* nevztahuje se na verzi INTENSE+

Paket NAVI

Paket NAVI* nevztahuje se na verzi INTENSE+

 

LEGENDÁRNÍ OUTLANDER
Již od 554 900 Kč

Outlander

Nový Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4x4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.

Paket SPORT

Paket SPORT

Paket NAVI

Paket NAVI* nevztahuje se na verze INTENSE+, INSTYLE a INSTYLE+